KONST / Litografier / Färglitografi 15418218
nr 1541 8218
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Signerad, daterad 72. Färglitografi, bildmått: 54x55 Rym: 74x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:59:00
500 kr
600 kr
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner